KONFIGURÁTOR:
průvodce výběrem bezpečnostní lišty

NOVINKY

18.5.2022

Nové produktové řady v sortimentu

Novinky v sortimentu!

Máme řešení i pro Vás! Nově jsme uvedli do našeho sortimentu nové produktové řady od různých výrobců. Nejvíc novinek momentálně najdete mezi bezpečnostními komponenty, například bezpečnostní ventily a několik řad různých typů zámků od Fortress Interlocks nebo nahrazení starších verzí bezpečnostních spínačů novějšími typy.

Postupně aktualizujeme všechny položky a přidáváme nové typy. Můžete se těšit například na nové indukční senzory, zdroje a další výrobky.

Více informací

2.5.2022

Bezpečnostní clony skladem

Hledáde kvalitní, spolehlivé a hlavně dostupné bezpečnostní clony?

Mámo pro Vás řešení. Široká nabídka clon německé firmy Fiessler je  rychle k dodání pro aplikace od detekce průchodu osob až po detekci prstu v náročných aplikacích. Mimo jiné nabízíme i řešení pro zvláště znečištěné prostředí, kde je problém s odlátávajícíma částicemi nebo rozprašovanou vodou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

clona muting                        clona                   kryt

Více informací

29.4.2022

Konektory, I/O systémy a senzory

Novinka v sortimentu:


Contra rozšiřuje sortiment o vysoce kvalitní kabely a rozvaděče a také o kompatibilní senzory Produkty jsou vysoce kvalitní, levné, kompatibilní a rychle dostupné.

Inductive  connectors

Více informací

1.3.2022

INXPECT : Radar jako alternativa k laserovému scanneru

3D Safety Radar- první certifikovaný bezpečnostní systém s radarovou technologií. Inovace od technologické společnosti Inxpect je nyní novinkou v nabídce firmy Contra .. více naleznete zde

 

app1

Více informací

Všechny novinky

Rychlý kontakt

731 480 093: obchod

733 130 265: technická podpora

E-mail: contra-brno(at)contra-brno.cz

Linkedin

TOSIBOX … spojuje svět

Jak to funguje

TOSIBOX - je první zařízení na světě, se kterým pomocí Key a Lock vytvoříte spojení mezi vzdálenými zařízeními. Jedná se o revoluci v komunikaci, která umožňuje snadnější komunikaci mezi výrobci zařízení, dodavateli a jejich zákazníky a servisní pracovníci mají možnost se snadno, rychle a bezpečně připojit ke vzdáleným zařízením.

TOSIBOX  … spojuje svět

Výhody systému

  • Začněte používat už za pět minut
  • Vysoké zabezpečení dat
  • Flexibilní a rozšiřitelné řešení
  • Pracuje spolehlivě se všemi druhy připojení

Použití Tosiboxu v aplikacích

Průmyslové aplikace

Průmyslové aplikace

Automatizace budov

Automatizace budov

Kancelářské aplikace

Kancelářské aplikace

Průmyslové aplikace

Kontrola, dohled a údržba zařízení výrobních linek. Zařízení mohou také komunikovat navzájem. Příklad: Poskytovatel průmyslového zařízení instaluje a připojí TOSIBOX Lock na lince. Poté lze tato zařízení kontrolovat a spravovat přes internet.

Průmyslové aplikace

  

Automatizace budov

Řizení a kontrola teplot, klimatizací, řízení přístupů a bezpečnostních kamer. TOSIBOX umožňuje snížení nákladů ve správě budov. Příklad: Řízení zabezpečovacího systému bez nutnosti přítomnosti ostrahy nebo dohled nad kamerovým systémem.

Automatizace budov

  

Kancelářské aplikace

Vzdálený přístup a práce se servery a počítači s vysokou úrovní zabezpečení dat. Příklad: Zaměstnanec může ovládat pracovní software vzdáleně přes internet.

Kancelářské aplikace