KONFIGURÁTOR:
průvodce výběrem bezpečnostní lišty

NOVINKY

6.3.2019

Účast na veletrhu AMPER Brno

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě expozice na 28. mezinárodním veletrhu AMPER, který se koná na brněnském výstavišti ve dnech 17.-20.3.2020. Mezi novinkami naleznete mimo jiné bezdrátový přenos bezpečnostního signálu rychlé bezpečnostní PLC komponenty, clony, senzory robustní celokovové zámky s chyceným klíčem

Více informací

21.7.2015

Nový senzor STK hlídá únik nemrznoucí směsi a jiných látek

Nový senzor STK firmy Jola zajistí ochranu životního prostředí a strojního zařízení. Je schopen rozlišovat mezi přítomností dešťové vody nebo kondenzátu a nebezpečného úniku. Specifická vodivost kapaliny je vysoce závislá na teplotě, nicméně to je důvod, proč je teplotní kompenzace integrována v hlavici snímače. STK je ideální pro pro detekci úniků vysoce vodivých kapalin, které jsou nebezpečné pro vodní hospodářství (tj prosakování siláže, nemrznoucích činidla, přítomnost hnoje v dešťové vody).

Více informací

17.4.2015

Zabezpečená komunikace - harwarové šifrování dat "TOSIBOX"

V moderní době jsou kladeny vysoké požadavky na flexibilitu, dosažitelnost a efektivitu na straně jedná, nicméně s tím musí jít ruku v ruce bezpečnost přenášených dat. Finská Firma Tosibox vyvinula hardwarové šifrovácí zařízení, které je první zařízení na světě se kterým pomocí Key a Lock vytvoříte spojení mezi vzdálenými zařízeními. Jedná se o revoluci v komunikaci, která umožňuje snadnější komunikaci mezi výrobci zařízení, dodavateli a jejich zákazníky a servisní pracovníci mají možnost se snadno, rychle a bezpečně připojit ke vzdáleným zařízením

Více informací

3.11.2014

Nový typ bezpečnostních lišt SENTIR edge.

Firma ASO představila dva typy bezpečnostních lišt a to SENTIR edge 25.30TT a 25.45TT. Tyto lišty je možné instalovat svépomocí a to díky unikátnímu Plug´N´Sense systému.

Více informací

Všechny novinky

TOSIBOX … spojuje svět

Jak to funguje

TOSIBOX - je první zařízení na světě, se kterým pomocí Key a Lock vytvoříte spojení mezi vzdálenými zařízeními. Jedná se o revoluci v komunikaci, která umožňuje snadnější komunikaci mezi výrobci zařízení, dodavateli a jejich zákazníky a servisní pracovníci mají možnost se snadno, rychle a bezpečně připojit ke vzdáleným zařízením.

TOSIBOX  … spojuje svět

Výhody systému

  • Začněte používat už za pět minut
  • Vysoké zabezpečení dat
  • Flexibilní a rozšiřitelné řešení
  • Pracuje spolehlivě se všemi druhy připojení

Použití Tosiboxu v aplikacích

Průmyslové aplikace

Průmyslové aplikace

Automatizace budov

Automatizace budov

Kancelářské aplikace

Kancelářské aplikace

Průmyslové aplikace

Kontrola, dohled a údržba zařízení výrobních linek. Zařízení mohou také komunikovat navzájem. Příklad: Poskytovatel průmyslového zařízení instaluje a připojí TOSIBOX Lock na lince. Poté lze tato zařízení kontrolovat a spravovat přes internet.

Průmyslové aplikace

  

Automatizace budov

Řizení a kontrola teplot, klimatizací, řízení přístupů a bezpečnostních kamer. TOSIBOX umožňuje snížení nákladů ve správě budov. Příklad: Řízení zabezpečovacího systému bez nutnosti přítomnosti ostrahy nebo dohled nad kamerovým systémem.

Automatizace budov

  

Kancelářské aplikace

Vzdálený přístup a práce se servery a počítači s vysokou úrovní zabezpečení dat. Příklad: Zaměstnanec může ovládat pracovní software vzdáleně přes internet.

Kancelářské aplikace