KONFIGURÁTOR:
průvodce výběrem bezpečnostní lišty

NOVINKY

6.3.2019

Účast na veletrhu AMPER Brno

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě expozice na 28. mezinárodním veletrhu AMPER, který se koná na brněnském výstavišti ve dnech 17.-20.3.2020. Mezi novinkami naleznete mimo jiné bezdrátový přenos bezpečnostního signálu rychlé bezpečnostní PLC komponenty, clony, senzory robustní celokovové zámky s chyceným klíčem

Více informací

21.7.2015

Nový senzor STK hlídá únik nemrznoucí směsi a jiných látek

Nový senzor STK firmy Jola zajistí ochranu životního prostředí a strojního zařízení. Je schopen rozlišovat mezi přítomností dešťové vody nebo kondenzátu a nebezpečného úniku. Specifická vodivost kapaliny je vysoce závislá na teplotě, nicméně to je důvod, proč je teplotní kompenzace integrována v hlavici snímače. STK je ideální pro pro detekci úniků vysoce vodivých kapalin, které jsou nebezpečné pro vodní hospodářství (tj prosakování siláže, nemrznoucích činidla, přítomnost hnoje v dešťové vody).

Více informací

17.4.2015

Zabezpečená komunikace - harwarové šifrování dat "TOSIBOX"

V moderní době jsou kladeny vysoké požadavky na flexibilitu, dosažitelnost a efektivitu na straně jedná, nicméně s tím musí jít ruku v ruce bezpečnost přenášených dat. Finská Firma Tosibox vyvinula hardwarové šifrovácí zařízení, které je první zařízení na světě se kterým pomocí Key a Lock vytvoříte spojení mezi vzdálenými zařízeními. Jedná se o revoluci v komunikaci, která umožňuje snadnější komunikaci mezi výrobci zařízení, dodavateli a jejich zákazníky a servisní pracovníci mají možnost se snadno, rychle a bezpečně připojit ke vzdáleným zařízením

Více informací

3.11.2014

Nový typ bezpečnostních lišt SENTIR edge.

Firma ASO představila dva typy bezpečnostních lišt a to SENTIR edge 25.30TT a 25.45TT. Tyto lišty je možné instalovat svépomocí a to díky unikátnímu Plug´N´Sense systému.

Více informací

Všechny novinky

O firmě

CONTRA s.r.o. byla založena v r. 1992 jako dceřinná společnost rakouské firmy Contra Elektronische Bauelemente Vertriebsgesellschaft mbH. Na český trh dodává elektrotechnické a elektronické komponenty 14 zahraničních výrobců, určené především do průmyslu strojírenského, automobilového, potravinářského, chemického, ale i řady dalších odvětví.

Za dobu své existence se díky vysoké kvalitě výrobků a spolehlivosti dodávek dostala do povědomí předních českých výrobců jako stabilní obchodní partner.

Výběr referencí

ABB, s.r.o.
Brno

Continental Barum spol. s r.o.
Otrokovice

Benteler Maschinenbau CZ s.r.o.
Liberec

Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o.
Hranice

BOSH REXROTH s.r.o.
Brno

DIOSS Nýřany
Nýřany

DOPP TRADE CZ s.r.o.
Studénka

KOVOSVIT MAS a.s.
Sezimovo Ústí

MANUS
Prostějov

Pars Komponenty s.r.o.
Studénka

SENCO spol. s.r.o.
Příbram

SOMA spol. s r.o.
Lanškroun

SPS Servis a programování strojů
Bakov nad Jizerou

ŠKODA AUTO a.s.
Mladá Boleslav

ŠKODA ELECTRIC a.s.
Plzeň

TOPOS a.s.
Šluknov

TOS Varnsdorf a.s.
Varnsdorf

ŽĎAS a.s.
Žďár nad Sázavou